EXECUTIVA PROVINCIAL

A misión da Executiva Provincial é desenvolver no seu ámbito
a política xeral do Partido, así como levar a cabo as iniciativas necesarias
para facer fronte aos seus problemas, de acordo coas directrices xerais
dos órganos superiores. Traballamos por e para a provincia de Ourense estando en contacto directo coas súas xentes e realizando propostas de futuro para a nosa provincia

NOME E APELIDOSCARGOCORREO ELECTRÓNICO
Rafael Rodríguez Villarino  Secretario Xeralrafael.rodriguez.villarino@gmail.com  
Álvaro Vila Araujo  Vicesecretaría de Relacións Institucionaisopombaralvaro@gmail.com  
Juan Carlos Francisco RiveraSecretario de Organizaciónjcfabogado@gmail.com  
Susana Rodríguez EstévezSecretaria de Política Municipalsrodriguezestevez@hotmail.com  
Diego Fernández NogueiraSecretario Acción Electoraldiego.fernandez@carballino.gal  
Zaida Auxiliadora Rodríguez  Camba  Secretaria de Igualdadezaidarodriguezcamba@gmail.com
Xosé Carlos Válcarcel Doval  Secretario de Economíaxosecarlosvalcarcel@gmail.com  
Ofelia Puente CarracedoSecretaria de Política Socaiopucarra@gmail.com  
Franci Estela Estrada MosqueraSecretaria de Formación  stellaestramos@yahoo.es
José Antonio Pérez DominguezSecretario de Medio Ambientejoseantope@yahoo.es  
María Alida Iglesias GilSecretaria de Educaciónm.alidaiglesias@hotmail.com  
Emilio González AfonsoSecretaria de Sanidadegonzalezafonsoemilio@yahoo.es  
Andrea Carballo Novoa  Secretaria de Activismo e movementos sociais e diversiadeandreacarballonovoa@hotmail.com  
Federico Pérez MatoSecretario de Infraestructuras e Ordenacion Territoriofpmato@correo.cop.es  
Isabel Salgado ParadaSecretaria de Culturaisalgado@sergatel.com  
Manuel Rego LópezSecretario de Novas Tecnoloxíascasual3185@yahoo.es  
Susana Rodríguez RodríguezSecretaria de Dereitos e Liberdadessusanasobral1@hotmail.com  
María Alexia Guede FernándezSecretaria de Demografía e Despoboamentomariaalexiaguede@edu.xunta.es  
José Javier García GagoSecretario de Xustizajjaviergarciag@yahoo.es  
Beatriz Domínguez RodríguezSecretaria de Traballombdblanco@hotmail.com  
José Alberto Martínez MoralesSecretario de Medio Rurallobonegrolamas@hotmail.com  
Luis Gulín IglesiasSecretario de Emigración e Inmigraciónluisgulin@gmail.com  
María Jesús Miranda CortésSecretaria de Industria e Comercioerexe1@gmail.com  
José Antonio Corral ÁlvarezSecretario de Administración e Función Pública  tonotucala@gmail.com
Antón Alonso SuárezSecretario de Turismoanton.alonso@gmail.com  
José Nicanor Muñoz PalaciosSecretario de Deportesnica1961@gmail.com  
Sara Inés Vega NúñezSecretaria Executivasaraivegan@yahoo.es  
Antonio González FiuzaSecretario Executivoantoniogonzalezfiuza@yahoo.es  
Juan Manuel Quintas LorenzoSecretario Executivaquintaslourenzo@gmail.com  
Rosa María Outerelo BacaSecretaria Executivarosamariaouterelo@gmail.com  
María Angeles Alvarez RamosSecretaria Executivagelinesalvarez@gmail.com  
José Luis Rodríguez FerrerSecretario Executivajlrferrer@gmail.com  
Benigno Rodríguez Rodríguez  Secretario Executivabeni.llanero@hotmail.com  
Berta Rodríguez PérezSecretaria Executivarodriguez2911@hotmail.com  
Rafael Pérez MartínezSecretario Executivatito.muinos@mundo-r.com  
Juan Carlos Martínez IglesiasSecretario Executivaea1bgk@hotmail.com  
José Rodríguez Gómez  Secretario Executiva 
Aurentino Alonso AraujoSecretario Executivaaurentinoalonso@gmail.com